Ödeme Seçenekleri

Ödeme Seçenekleri

Kredi kartı, banka (debit) kartı, havale/eft aracılığıyla siparişinizin ödemesini yapabilirsiniz.

Kredi Kartı ile ödeme

Giyimal.com’da Visa, MasterCard ve American Express kartlarınızı kullanarak tek çekim ve taksit seçenekleri ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Taksitli ödeme yapabilmeniz için kullanmış olduğunuz kartın Bonus, World, Maximum, Paraf, CardFinans, Axess ve Advantage programlarına dahil olması gerekiyor.

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu sebeple sipariş formunu doldurmaya başladığınız andan, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçekleşen tüm işlemleriniz 3'üncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3'üncü kişiler tarafından görülememekte, Giyimal.com tarafından kayıt edilmemektedir.

Banka Kartı (Debit Kart) ile ödeme

Giyimal.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı da kullanabilirsiniz. Sitemizde tüm bankalara ait debit kartlar geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunmaktadır.

Havale/ EFT ile ödeme

Kredi kartınız yoksa veya kartınızı internet üzerinde kullanmak konusunda çekinceleriniz bulunuyorsa ödemelerinizi havale/ EFT yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş numaranızı lütfen açıklama kısmında belirtiniz. “Sipariş numarasını” eksiksiz ve doğru olarak yazmanız ödemenizin onaylanmasını ve siparişinizin hazırlanmasını hızlandıracaktır. Ödeme bilgileri sayfasında “Havale/ EFT ile ödeme” seçeneğini seçiniz. Havale bilgilerini girerken IBAN numarası ve alıcı bilgilerini doğru yazmanız çok önemlidir.

Hesap Bilgilerimiz:

Ad Soyad : Şener GÜNGÖR

Banka Adı: GARANTİ BANKASI

IBAN Numarası: TR48 0006 2000 0280 0006 6471 27

 

Kapıda Ödeme
1.    Nakit Tahsilatlı Gönderi

Adım 1: Sipariş

Alıcı müşteri sipariş verirken ürünü, Sürat Kargo'dan kapıda kargo teslimatı esnasında nakit olarak ödemek istediğini web sitesi veya telefon aracılığı ile iletir.

Adım 2: Adresten Gönderinin Alınması ve Gönderim

Alıcının ilettiği sipariş bilgileri Tahsilatlı Gönderi Hizmeti müşterisi Gönderici (Satış yapan) tarafından Sürat Kargo'ya direkt web entegrasyonu veya SELF-SERVİS hizmeti içinden iletilir.

Adım 3: Teslimat ve Tahsilat

Gönderi, entegrasyon aracılığı ile satıcının ilettiği bedel için nakit tahsilat yapılması sonrası alıcıya teslim edilir.

Adım 4: Nakit Tahsilatın Transferi

Alıcıdan tahsil edilen nakit tutar Sürat Kargo mali süreçleri dahilinde gerekli kontrollerin yapılması sonrası teslimat tarihinde 3 iş günü sonra satıcı yani gönderenin hesabına aktarımı gerçekleşir. Tüm kargo hareketleri ve ödeme bilgileri online olarak izlenebilir ve raporlanabilir.

2.    Kredi Kartı ile Tahsilatlı Gönderi

Adım 1: Sipariş

Nakit sürecinde olduğu gibi Satın Alan–Alıcı ürünü eğer bir web sayfasından sipariş veriyor ise önce Sürat Kargo Kredi Kartı İle Tahsilat hizmetini seçer. Bu seçimden sonra iki opsiyon sunulur; 1.opsiyon İş Bankası Kredi Kartı:alıcının eğer İş Bankası kredi kartı var ise tek çekim veya vade farksız taksit seçimini yapar. 2. opsiyon Diğer kredi kartları seçerek tek çekim olarak ödemek istediğini belirtir.

Adım 2: Siparişin Göndericiden Alınması ve Gönderim

Alıcının ilettiği sipariş bilgileri Tahsilatlı Gönderi Hizmeti müşterisi Gönderici (Satış yapan) tarafından Sürat Kargo'ya tahsil edilecek tutar, İş Bankası/Diğer Banka kredi kartı ve İş Bankası kartı ise taksit sayısı bilgileri ile direkt web entegrasyonu veya SELF-SERVİS hizmeti içinden iletilir.

Adım 3: Teslimat ve Tahsilat

Yukarı